IT dla zarządzających w przemyśle
Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Polska spółka technologiczna Transition Technologies otwiera biuro na Tajwanie

-- środa, 26 czerwiec 2019

Transition Technologies PSC – spółka Grupy Kapitałowej Transition Technologies (GK TT) – lider IT w obszarze nowych technologii -  PLM, IoT i VR, otwiera nowe biuro na Tajwanie i prognozuje wysoką dynamikę sprzedaży w Azji.

W czerwcu 2019 roku Transition Technologies PSC utworzyła spółkę zależną TT PSC Asia Ltd. (chińska nazwa 亞洲傳科資訊有限公司 ) z siedzibą w Tajpej na Tajwanie. TT PSC jest liderem na rynku przemysłowych wdrożeń Augumented Reality (AR) oraz Industrial Internet of Things (IIoT). Spółka prowadzi kluczowe wdrożenia na zamówienia klientów z Europy Zachodniej i USA.

W ostatnich latach znacznie zwiększyło się znaczenie rynku azjatyckiego. Centrum przemysłowe świata przesuwa się do Azji i tam też rośnie popyt na najnowsze rozwiązania informatyczne.  Z tego powodu zdecydowaliśmy się na bezpośrednią obecność na rynkach dalekowschodnich i budowę zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych opartych o lokalnych inżynierów i sprzedawców – mówi Szymon Bartkowiak, prezes zarządu TT PSC. W najbliższych latach oczekujemy, że sprzedaż będzie rosła 200 – 300 proc. rocznie – dodaje Bartkowiak.

GK TT jest polską firma informatyczną skoncentrowaną na rynkach przemysłowych, energii i gazu oraz medycyny.

Od kilku lat realizujemy strategię dynamicznego wzrostu na rynkach światowych. Budujemy organizację o zasięgu globalnym. Poza Polską – 14 lokalizacji – nasze biura funkcjonują już w USA, Europie Zachodniej i Malezji” – mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Transition Technologies SA. Nadchodzą czasy, kiedy polskie spółki informatyczne, poza wielkimi osiągnięciami w outsourcingu i produkcji w Polsce, mogą też zaistnieć na rynkach światowych prowadząc wdrożenia i sprzedając produkty pod własną marką. IT jest jednym z nielicznych sektorów, w których Polska ma szansę być uznanym, światowym producentem – dodaje Świrski.

Polskie spółki technologiczne zaczynają coraz śmielej konkurować z międzynarodowymi gigantami. Coraz częściej polskie firmy IT decydują się na ekspansję na rynkach światowych i skutecznie budują  struktury międzynarodowe. Być może kolejna dekada to właśnie czas polskiej informatyki na rynkach globalnych?


Źródło: Transition Technologies


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja SAFETY 2019
2019-10-24 - 2019-10-24
Miejsce: Wrocław
WARSAW INDUSTRY WEEK 2019
2019-11-13 - 2019-11-15
Miejsce: PTAK WARSAW EXPO

Katalog

ANT Sp. z o.o.
ANT Sp. z o.o.
Wadowicka 8A
30-415 Kraków
tel. +48 12 296 50 40

ACaRS Sp. z o.o.
ACaRS Sp. z o.o.
Fabryczna 17/7
31-553 Kraków
tel. 12 307 11 05

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce