IT dla zarządzających w przemyśle
Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Specjaliści z Transition Technologies będą świadczyć usługi outsourcingu IT dla Centralnego Ośrodka Informatyki

-- czwartek, 08 czerwiec 2017

Transition Technologies, polska firma informatyczna, w wyniku wygranego przetargu, znalazła się w ścisłym gronie pięciu firm, z którymi Centralny Ośrodek Informatyki (COI) podpisał umowy ramowe. Będą one dotyczyć świadczenia kompleksowych usług z zakresu outsourcingu IT. Porozumienia zostały zawarte na okres trzech lat, a ich wartość to ponad 116 mln złotych.

Podpisane umowy uruchamiają proces, w którym na przestrzeni trzech najbliższych lat COI może zatrudnić aż 500 specjalistów IT w 23 dziedzinach, na takich stanowiskach jak: programista Java, tester oprogramowania, Scrum Master, architekt IT, analityk biznesowy, specjalista ds. bezpieczeństwa i baz danych. Ze względu na niebagatelną kwotę (116 mln złotych), a także zakres jest to jeden z największych rozpisanych przetargów w ostatnim czasie, co dodatkowo podkreśla jego znaczenie. Co więcej od teraz to rządowy ośrodek, przy wsparciu wyłonionych firm, będzie odpowiedzialny za realizację największych projektów mających na celu informatyzację administracji, a odpowiedzialność za czynności projektowe będzie opierać się na zasadach współpracy pomiędzy wyłonionymi firmami a COI. Jedną z większych firm, która dołączyła do grona tych podmiotów jest Transition Technologies, obsługująca największe, światowe korporacje oraz prowadząca centra inżynierskie i programistyczne.

- Od ponad 26 lat świadczymy usługi outsourcingu IT nie tylko w zakresie wynajęcia pracowników (w modelu body-leasing), ale także w dostarczaniu całych zespołów kompetencyjnych, które odpowiadają za ciągłość projektu od fazy początkowej aż po okres gwarancyjny i późniejsze utrzymanie (model managed services). Prowadzimy liczne centra outsourcingowe nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Niedawno otworzyliśmy biuro w Malezji (Kuala Lumpur), a od ponad 10 lat nasza spółka- córka działa także w Stanach Zjednoczonych. Cieszymy się, że doświadczenie i kompetencje pracowników TT będą wykorzystane podczas realizacji największych projektów dotyczących cyfryzacji administracji – mówi prof. Konrad Świrski, Prezes Zarządu Transition Technologies.

Specyfika projektów, oszczędności oraz elastyczność w zakresie reagowania na zapotrzebowanie pracowników – to tylko niektóre z zalet outsourcingu usług IT w formule body-leasing, które przyświecały władzom COI. Po podpisaniu umów ośrodek  zwróci się do wybranych w ramach przetargu firm z zapotrzebowaniem na konkretnych specjalistów IT.

Źródło: Transition Technologies


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy
NI Week 2018
2018-05-21 - 2018-05-24
Miejsce: Austin, Texas
ITM - Polska Innowacje-Technologie-Maszyny
2018-06-05 - 2018-06-08
Miejsce: Poznań
ROBOTECH Robotics Technology Conference
2018-09-18 - 2018-09-18
Miejsce: Wrocław

Katalog

ANT Sp. z o.o.
ANT Sp. z o.o.
Wadowicka 8A
30-415 Kraków
tel. +48 12 296 50 40

zobacz wszystkieAktualne wydania
O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce