IT dla zarządzających w przemyśle

» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

Fabryka Roku 2017

Fabryka Roku 2017 Kategoria: Seminaria/Konferencje
Data rozpoczęcia: 2017-11-23
Data zakończenia: 2017-11-23
Miejsce: Warszawa
Strona www: http://fabrykaroku.pl/


Konferencja i ceremonia rozdania nagród Fabryka Roku 2017

Kokurs

Nie ma większego zaszczytu dla lidera biznesu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Podczas jednego wyjątkowego wieczoru ponad trzysta osób piastujących stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach produkcyjnych weźmie udział w ceremonii uhonorowania osób, które wykazały się szczególnymi zasługami, zapewniając podległym sobie organizacjom największe osiągnięcia.

Szósta doroczna gala wręczenia nagród odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie 23 listopada 2017 r. Rozpocznie się o 18.30 od koktajlu, po którym nastąpi uroczysta kolacja i wręczenie nagród. W gali wezmą udział osoby pełniące funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach działających w Polsce, a także przedstawiciele mediów, dostawcy i eksperci w dziedzinie technologii produkcji.  

Konferencja

Niełatwe funkcjonowanie w branży produkcyjnej w Polsce sprawia, że jednym z kluczowych zadań przedsiębiorstw jest utrzymywanie znaczącej przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjności i właściwej strategii.

Pierwsza doroczna konferencja Fabryka Roku to jedyna strategiczna impreza branżowa poświęcona Polsce.  Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach i strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej. 

W konferencji Fabryka Roku wezmą udział eksperci ze wszystkich sektorów produkcji. Prelegenci nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale także pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.

 

 << powrót


(294)
Aktualne wydania


O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce