IT dla zarządzających w przemyśle

Kanały RSS   Usługi IT

Informacje o ofercie usług, jaką dla sektora przemysłowego mają integratorzy systemów IT, firmy konsultingowe, szkoleniowe i in.
7milowy: wdrożenie SAP w Adampol
poniedziałek, 25 marzec 2013
Adampol SA, specjalizująca się w międzynarodowym i krajowym transporcie samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych, wybrała firmę 7milowy z Grupy BCC do przeprowadzenia kompleksowego wdrożenia systemu SAP. więcej »
BCC: serwisowanie SAP dla Maflow we Francji, Hiszpanii i Włoszech
wtorek, 19 marzec 2013
Od czerwca 2012 r. zagraniczne spółki Grupy Boryszew, działające w sektorze motoryzacyjnym, korzystają z usług Centrum Outsourcingowego BCC w zakresie serwisu aplikacyjnego SAP. więcej »
Lexmark: przejęcie Twistage i AccessVia
poniedziałek, 18 marzec 2013
Lexmark International, dostawca rozwiązań związanych z drukiem, przejął dwie kolejne firmy – Twistage z San Francisco oraz AccessVia z Seattle. Przejęcia łącznie opiewają na kwotę około 31,5 mln USD. więcej »
7 Business Ship Control dla Comarch Optima
wtorek, 12 marzec 2013
Siódemka SA wprowadziła do oferty wersję modułu wysyłkowego 7 Business Ship Control, dostosowaną do współpracy z Comarch ERP Optima. Aplikacja Siódemki po zainstalowaniu staje się integralną częścią programu Optima, automatyzuje... więcej »
Comarch Network Operations Center
środa, 27 luty 2013
Firma Comarch udostępniła klientom nową usługę – Network Operations Center. Jest to wszechstronne rozwiązanie sprawdzające się jako wsparcie techniczne dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki rozbudowanej... więcej »
Polska chmura Oktawave
wtorek, 26 luty 2013
W odróżnieniu od zagranicznych dostawców usług cloud computing Oktawave do gromadzenia i przetwarzania danych wykorzystuje centrum obliczeniowe w Polsce. Dla wielu firm to najważniejszy warunek, by zdecydować się na outsourcing... więcej »
Michel Combes nowym prezesem firmy Alcatel-Lucent
piątek, 22 luty 2013
Zarząd spółki Alcatel-Lucent powołał Michela Combesa na stanowisko nowego prezesa spółki od 1 kwietnia 2013 r. Wejdzie on również w skład zarządu, pod warunkiem uzyskania akceptacji akcjonariuszy na Walnym Zgromadzeniu 7 maja... więcej »
DSR wyłącznym przedstawicielem QAD w Polsce
poniedziałek, 18 luty 2013
Na mocy umowy zawartej pomiędzy QAD Polska a DSR powstanie jeden z największych zespołów eksperckich w zakresie rozwoju aplikacji informatycznych dla firm z sektora przemysłowego. Dotychczasowy Dział Realizacji QAD Polska wzmocni... więcej »
Dundas Dashboard w ofercie Grupy Passus
czwartek, 14 luty 2013
Grupa Passus podpisała umowę partnerską z firmą Dundas specjalizującą się w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań do wizualizacji i analizy danych pochodzących z wielu źródeł. Zgodnie z podpisaną umową partnerską Grupa Passus jest... więcej »
Współpraca Emerson Network Power i IBM: optymalizacja CPD
poniedziałek, 11 luty 2013
Firma Emerson Network Power, należąca do spółki Emerson, podjęła współpracę obejmującą połączenie możliwości oferowanych przez platformę Trellis z oprogramowaniem do zarządzania usługami IT (ITSM – IT Service Management)... więcej »

Ostatnio dodane produkty

Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.3 – Jak dopasować specyfikę wizualizacji HMI/SCADA do celu procesu i oceny wydajności procesu?
Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.3 – Jak dopasować specyfikę wizualizacji HMI/SCADA do celu procesu i oceny wydajności procesu?
W trzecim odcinku skupiamy się na ocenie wizualizacji oraz projektowaniu z uwzględnieniem celu procesu. ...

Switch przemysłowy WESTERMO RedFox RFI-211-T3G
Switch przemysłowy WESTERMO RedFox RFI-211-T3G
11 portowy RedFox RFI-211-T3G to super wydajny switch Ethernet warstwy trzeciej zaprojektowany do pracy w mocno obciążonych aplikacjach przemysłowych ...

Klawiatura piezoelektryczna serii PZ
Klawiatura piezoelektryczna serii PZ
-klawiatura piezoelektryczna -12 przycisków -żywotność: do 10mln. operacji -montaż: z góry lub od spodu obudowy -szczelność IP68 ...

MIS
MIS
Firma: SAI
Personaliowane oprogramownaie dla firm klasy ERP wspomagające zarządzanie procesami produkcji, magazynowania, logistyki, dystrybucji i sprzedaży. ...

Systemy zarządzania magazynem
Systemy zarządzania magazynem
Firma: HDF Polska
Realizowane przez nas oprogramowanie na zamówienie to systemy magazynowe klasy WMS (Warehouse Management System). Systemy zarządzania magazynem nie tylko dokumentują obrót materiałowy, ale także umożliwiają zarządzanie fizycznym przepływem materiałów przez magazyn. Podpowiadają i przypominają o ...
WideoAI Learns the Art of Debate

więcej wideo

TOP Temat

Wdrożenie konserwacji opartej na stanie technicznym sprzętu (CBM) może przyczynić się do skrócenia czasu przestoju tego sprzętu, poprawy procedur zbierania danych oraz zwiększenia całkowitej...


TOP Produkt

Firma Dassault Systèmes przedstawia 3DEXPERIENCE.WORKS, nowe portfolio aplikacji dla przemysłu na platformie  3DEXPERIENCE. Aplikacje te są dostosowane do potrzeb klientów korzystających z...


Raport rynkowy

Znaczenie systemów zarządzania przedsiębiorstwem rośnie wraz z automatyzacją i robotyzacją zakładów. Zbiegają się w tych systemach wszystkie nitki z poszczególnych poziomów...


WYRÓŻNIONE FIRMY

ANT Sp. z o.o.
ANT Sp. z o.o.
Wadowicka 8A
30-415 Kraków
tel. +48 12 296 50 40

ACaRS Sp. z o.o.
ACaRS Sp. z o.o.
Fabryczna 17/7
31-553 Kraków
tel. 12 307 11 05
Wydarzenia
Konferencja SAFETY 2019
2019-10-24 - 2019-10-24
Miejsce: Wrocław
WARSAW INDUSTRY WEEK 2019
2019-11-13 - 2019-11-15
Miejsce: PTAK WARSAW EXPO

O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce